1 / 8
3-СТАЕН, 133.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
133.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
289 000 €
2172,93 €/кв.м
Описание
умен дом! луксозно строителство! akt 15 на 200 метра от детска градина 190! akт 16 - юли 2026г. продава се 3-стаен апартамент в кв. малинова долина. имотът се намира в новострояща се луксозна жилищна сграда с ограничен достъп. комплексът разполага с …
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ
📞0875363330
3-СТАЕН, 133.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
133.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла