1 / 4
3-СТАЕН, 65.00 м²
📍Варна, Младост 2
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Етаж
3 от 8
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
159 900 €
2460 €/кв.м
Описание
montera предлага за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, апартамент в ж.к. младост. имотът се намира на среден етаж и разполага с паркинг пред блока. жилището се състои от: просторна дневна с кухненска част две просторни спални коридор, к…
Локация
📍Варна, Младост 2
Продавач
МОНТЕРА РИЪЛ ЕСТЕЙТ
📞0879831135
3-СТАЕН, 65.00 м²
📍Варна, Младост 2
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Етаж
3 от 8
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
Описание
Особености
Панел
Асансьор
Контрол на достъпа