1 / 16
КЪЩА, 167.00 м²
📍Бургас, Крайморие
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
167.00 кв.м
Двор
166.00
270 000 €
1616,77 €/кв.м
Описание
burgas home продава прекрасна еднофамилна къща в кв. крайморие - на 50 метра от плажа! представяме ви нова, луксозна еднофамилна къща, изпълнена с внимание към детайла и високо качество на строителството. имотът ще бъде напълно завършен до лятото на …
Локация
📍Бургас, Крайморие
Продавач
Бургас Хоум EООД
📞0888828080
КЪЩА, 167.00 м²
📍Бургас, Крайморие
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
167.00 кв.м
Двор
166.00
Описание
Особености
Ток
Вода