1 / 11
4-СТАЕН, 173.00 м²
📍София, Младост 4
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
173.00 кв.м
Етаж
5 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
320 000 €
1849,71 €/кв.м
Описание
пред акт 16! без комисиона! директно от инвеститор! за недвижими имоти авенда представя четиристаен апартамент тип мезонет (б10), разположен на пети и шести етаж в модерна новострояща се сграда на ул. нов ден , кв. младост 4, гр. софия. имотът е с за…
Локация
📍София, Младост 4
Продавач
АВЕНДА
📞0876999123
4-СТАЕН, 173.00 м²
📍София, Младост 4
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
173.00 кв.м
Етаж
5 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание