1 / 7
2-СТАЕН, 65.00 м²
📍София, Банишора
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Вид
Тухла,
166 000 €
2553,85 €/кв.м
Описание
тухла ! ! ! ! ! ! хоум ту ю представя на вашето внимание двустаен апартамент с възможност за преустройство в тристаен, разположен в комуникативния район на ж.к. банишора . имотът е на изключително удобна локация в непосредствена близост до ул. опълче…
Локация
📍София, Банишора
Продавач
ХОУМ ТУ Ю ОФИС ХРИСТО БОТЕВ
📞0875363330
2-СТАЕН, 65.00 м²
📍София, Банишора
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Етаж
4 от 5