1 / 1
3-СТАЕН, 114.00 м²
📍Варна, Аспарухово
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
114.00 кв.м
Етаж
4
Строителство
В строеж
Година
2026
Вид
Тухла
171 000 €
1500 €/кв.м
Описание
”авия хоумс” предлага за продажба тристаен апартамент с обща площ от 113,84 кв.м., разположен на четвърти етаж в пететажна жилищна сграда в кв. аспарухово. имотът се състои от просторна дневна с кухненски бокс, две спални, комбиниран санитарен възел,…
Локация
📍Варна, Аспарухово
Продавач
Частно лице
📞0886158465
3-СТАЕН, 114.00 м²
📍Варна, Аспарухово
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
114.00 кв.м
Етаж
4
Строителство
В строеж
Година
2026
Вид
Тухла
Описание