1 / 5
АДМН. СГРАДА, 50.00 м²
📍София, Обеля
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
50.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
75 000 €
1500 €/кв.м
Описание
'рвс инвестмънтс' еоод има удоволствието да ви представи едностайни,двустайни и тристайни апартаменти преди акт 14. сградата се намира в кв. обеля и е в непосредствена близост до метростанция 'обеля'.цени започващи от 1500 евро. имотът се предлага на…
Локация
📍София, Обеля
Продавач
Агенция
📞0896824835
АДМН. СГРАДА, 50.00 м²
📍София, Обеля
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
50.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа