1 / 15
ГАРАЖ, 116.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
116.00 кв.м
Етаж
8
220 000 €
1896,55 €/кв.м
Описание
код 2774 с акт 15!!! capital property group предлага тристаен апартамент за продажба в кв. левски. намира се в сграда, чийто строеж е планирано да бъде завършен лятото на 2025 година. имотът е разположен на осми етаж в десет етажна жилищна сграда сна…
Локация
📍Варна, Левски
Продавач
Capital Property Group
capitalproperty.alo.bg
📞0877569047
ГАРАЖ, 116.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
116.00 кв.м
Етаж
8
Описание