1 / 1
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 4.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
ЕПК/ПК
169 000 €
2347,22 €/кв.м
Описание
адрес предлага за продажба южен двустаен апартамент с морска панорама в сграда с акт 15. състои се от дневна 24 кв.м, спалня 13.4 кв.м, антре, баня с тоалет, килер и тераса. в цената е включено закрито паркомясто. луксозна тухлена сграда с два асансь…
Локация
📍Варна, Левски
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 4.03.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
1