1 / 7
3-СТАЕН, 76.00 м²
📍София, Стрелбище
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
76.00 кв.м
Етаж
4
Строителство
Готов (завършен)
Вид
Панел
269 000 €
3539,47 €/кв.м
Описание
просторно жилище на входа на южен парк. апартамента разполага с две спални, хол, кухня, коридор, две тераси, баня, тоалетна и килер. има прилежащо мазе. на входа на южен парк. панелен блок саниран по европейски проект. отлично поддържани общи части. …
Локация
📍София, Стрелбище
Продавач
Имотека АД
📞0883224920
3-СТАЕН, 76.00 м²
📍София, Стрелбище
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
76.00 кв.м
Етаж
4