1 / 7
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍Варна, Лятно кино Тракия
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
Готов (завършен)
Година
2025
Вид
Тухла
260 000 €
2600 €/кв.м
Описание
отлична инвестиция! сграда с акт 16! паркомясто! ! имоти премиер представя на вашето внимание тристаен апартамент, в сграда с акт 16, с площ от 100 кв.м в района на лятно кино тракия. имота се намира има следното функционално разпределение: коридор, …
Локация
📍Варна, Лятно кино Тракия
Продавач
ИМОТИ ПРЕМИЕР ООД
📞0879590093
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍Варна, Лятно кино Тракия
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
Готов (завършен)
Година
2025
Вид
Тухла
Описание