1 / 8
МАГАЗИН, 228.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
228.00 кв.м
Строителство
В строеж
433 000 €
1899,12 €/кв.м
Описание
в продажба е търговски обект с площ 227,83 кв.м /197,58 застроена площ/. обекта е изцяло на партерен етаж в жилищна сграда в строеж. в сградата имаме и други търговски помещения с площ от 105 кв.м до 1078 кв.м в продажба са партерни и подземни парком…
Локация
📍Варна, Кайсиева градина
Продавач
Адрес недвижими имоти
address.alo.bg
📞0882121455
МАГАЗИН, 228.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
228.00 кв.м
Строителство
В строеж
Описание
Локация
📍Варна, Кайсиева градина