1 / 3
МАГАЗИН, 140.00 м²
📍Бургас, Славейков
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
В строеж
335 184 €
2394,17 €/кв.м
Описание
педтоящо строителство! магазин № 6 с площ от 140 кв.м., ъглов. лице на улица! големи витрини и голям човекопоток! подходящ за много дейности! сградата ще бъде в непосредствена близост до болница сърце и мозък! луксозна сграда от доказан строител! ста…
Локация
📍Бургас, Славейков
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
МАГАЗИН, 140.00 м²
📍Бургас, Славейков
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
В строеж
Описание
Локация
📍Бургас, Славейков